Konstrukcje fotowoltaiczne

Konstrukcje fotowoltaiczne
Decyzja o zamontowaniu naziemnego lub

Konstrukcje fotowoltaiczne

Decyzja o zamontowaniu naziemnego lub dachowego systemu fotowoltaicznego dla domu lub przedsiębiorstwa wymaga gruntownego przemyślenia. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór tej pierwszej opcji, wiąże się to z koniecznością dokładnego zaplanowania inwestycji – przygotowania podłoża, budowy konstrukcji pod panele fotowoltaiczne czy kafarownia. Dla pewności osiągnięcia zamierzonego rezultatu warto więc skorzystać z pomocy firm z doświadczeniem, takich jak Kafar PV.

Bardzo ważnym etapem przy planowaniu budowy farmy fotowoltaicznej lub mniejszego systemu naziemnego jest dobór odpowiedniej konstrukcji pod panele, a także samo jej wykonanie i montaż. W tym względzie warto zaufać profesjonalistom – posiadamy kompleksową wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu dobierzemy rozwiązanie dopasowane do wszelkich Państwa potrzeb.

Warianty

W naszym sklepie dostępna jest niejedna konstrukcja pod panele fotowoltaiczne, którą można z powodzeniem wykorzystać w budowie farmy. Posiadamy instalacje naziemne w kilku wariantach – 2 moduły pionowo, 3 poziomo, 4 poziomo lub 3 poziomo w kierunku wschód-zachód. Dzięki tak szerokiej możliwości wyboru mamy pewność, że dopasujemy system, który przyniesie naszym Klientom największe korzyści i będzie funkcjonował bez zarzutu przez długie lata.

2 moduły pionowo z modułami

2 PIONOWO

3 moduły poziomo z modułami

3 POZIOMO

4 moduły poziomo z modułami

4 POZIOMO

3 moduły poziomo wsch-zach z modułami

3 POZIOMO WSCH-ZACH

Dostarczamy systemy montażowe naziemne wraz z usługą wbijania pali lub bez niej. Każda wykonana przez nas konstrukcja pod panele fotowoltaiczne jest stabilna i trwała – jesteśmy w stanie zamontować ją niezależnie od warunków terenowych i dać gwarancję najwyższej jakości. Korzystamy z systemów montażowych, na które składają się dopasowane do danej konstrukcji szyny, uchwyty, wsporniki, śruby i inne elementy, wykonane z odpowiedniej jakości stali oraz aluminium.

Dlaczego KafarPVa?

 • Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne.
 • Zatrudniamy doświadczonych specjalistów.
 • Działamy sprawnie i kompleksowo.
 • Wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego Klienta.

Zalety systemu

Do oferowanych usług podchodzimy w sposób kompleksowy – nasze podstawowe zadania, jeśli chodzi o modele naziemne to: dostawa, wbijanie i montaż. W naszej ofercie znajdą Państwo konstrukcje fotowoltaiczne zarówno dla niewielkich instalacji, jak i dużych farm. To systemy charakteryzujące się między innymi:

 • stabilną konstrukcją naziemną – najpewniejsze rozwiązanie jednooporowe na rynku,
 • wysoką jakością użytych paneli fotowoltaicznych,
 • spełnianiem europejskiej normy DIN,
 • możliwością montażu nawet 4 modułów poziomo,
 • użyciem prostych, a zarazem trwałych elementów materiałów (w tym elementów stalowych bez dodatkowych przekątnych wzmacniających),
 • wygodą w prowadzeniu okablowania,
 • estetycznym wyglądem zewnętrznym.

W naszym sklepie można zamówić konstrukcje naziemne o zróżnicowanej ilości modułów – 2,3,4. Wykonujemy również instalacje pod klucz.

Montaż

Instalacje naziemne można montować wraz z usługą kafarowania lub bez niej. Możemy zająć się wbiciem pali w sposób gwarantujący stabilność i wytrzymałość całego systemu. Jesteśmy z Klientem od momentu podjęcia decyzji o budowie farmy – doradzamy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania, a następnie wprowadzamy je w życie. W naszym wyposażeniu posiadamy wszelkie akcesoria i urządzenia umożliwiające solidny montaż i sprawne kafarowanie na różnego rodzaju podłożu – m.in. uchwyty, śruby czy wsporniki. Korzystając z naszych usług masz pewność, że inwestycja powstanie w ustalonym wcześniej terminie.

Naszą zaletą jest kompleksowość

W ramach naszych zadań przeprowadzamy szeroko zakrojone działania związane z montażem systemów naziemnych, między innymi:

 • doradztwo w kwestii wyboru systemu gwarantującego największe zyski z pobierania energii,
 • kontrolę pod kątem spełnienia przez teren wymagań do instalacji systemów,
 • usługi kafarowania pod farmy i mniejsze instalacje naziemne,
 • mocowanie systemów na dachach,
 • sprzedaż oraz montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne.